Manpower 15-aastane

Tähistasime juuni lõpus Manpower Eesti 15. sünnipäeva huvitava ekskursiooniga Arvo Pärdi Keskuses ja koosviibimisega Keila-Joa lossis. Vaatasime koos tulevikku ja tundsime rõõmu ühiselt saavutatust. 15. sünnipäeva puhul koondasime kokku ka lõbusad tõestisündinud seigad värbamistest (loe lähemalt siit).

Tunneme uhkust, et olema aastate jooksul kokku viinud nii paljud tööandjad ja tööotsijad. Oleme kasvanud suurimaks personalilahendusi pakkuvaks ettevõtteks Eestis ja meie teenused hõlmavad kogu personalivaldkonda töötajate värbamisest ja rentimisest kuni sihtotsingu ja konsultatsioonideni. Rõõm on tõdeda, et meie töötajatest pea pooled on meiega olnud juba 7+ aastat.

22. mail pälvisime viiendat aastat järjest kõrgeima tunnustuse vastutustundlikkuse edendamise eest – Manpowerit tunnustati Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi kuldtaseme märgisega (loe lähemalt siit). ManpowerGroup valiti juba seitsmeteistkümnendat aastat järjest ajakirja Fortune poolt üheks maailma imetletumaks ettevõtteks (World´s Most Admired Company 2019, loe lähemalt siit) ning juba kümnendat aastat järjest Ethisphere Instituudi poolt üheks maailma eetilisemaks ettevõtteks (World`s Most Ethical Company 2019, loe lähemalt siit).

Meie klientideks on nii kohalikud ettevõtted kui ka rahvusvaheliselt tuntud tegijad, lisaks erasektori edulugudele on meil ette näidata ka õnnestumisi avalikust sektorist. Manpoweri professionaalsed HR partnerid on pikaajalise valdkonnapõhise töökogemusega.

 

 

Pildil Manpower Eesti kollektiiv.