Meie väärtused muudavad meid eriliseks

Inimesed

Iga inimene on ainulaadne. Me hoolime inimestest ja saame aru, kui oluline roll on tööl nende elus. Me aitame inimestel saavutada oma potentsiaali läbi karjääriplaneerimise, koolituse, nõustamise ja sobiva töö leidmise.
Me oskame hinnata kõigi osapoolte – töötajate, kandidaatide ja klientide panust meie edusse. Me väärtustame ja tunnustame kõigi saavutusi.

Teadmised

Me jagame oma teadmisi ja kogemusi, et kõik mõistaksid, mis on oluline hetkel ja milline saab olema töömaailm tulevikus. Me oleme avatud värsketele ideedele ja kindlad oma võimes pidevalt õppida. Väärtustame kõrgelt nii kliendi-, kandidaadi- kui töötajapoolset tagasisidet ja võimalust selle kaudu areneda.

Innovatsioon

Me oleme juhtiv personalifirma maailmas, julgeme olla innovatiivsed ja proovida esimestena uusi lahendusi.
Me ei soovi paigal seista, vaid esitame tavapärasele pidevalt väljakutseid, et leida uusi ja paremaid võimalusi millegi korda saatmiseks.
Meid viib edasi ettevõtlik meelelaad ja kiire reageerimine. Me võtame riske teades, et mitte alati ei saada meid edu, kuid me ei riskeeri kunagi oma klientidega. Me mõistame, et tööjõuturg on pidevas muutumises ning aitame oma klientidel, kandidaatidel ja töötajatel nende muutustega edukalt toime tulla.

Vaata Manpowerit tutvustavat videot (eesti keeles)

Tunnustused

austame_erinevusi_logo          Mitmekesisuse märgis “Austame erinevusi” – 21. märtsil 2018 tunnustati Manpowerit Mitmekesisuse märgisega „Austame erinevusi“. Mitmekesisuse märgis on kvaliteedimärk, mis näitab, et ettevõte on atraktiivne tööandja, mis ootab tööle talente sõltumata nende soost või taustast. Loe lähemalt SIIT.

400 logo_vef_2018_Kuld_horis24. mail 2018 jagati välja jätkusuutliku ettevõtluse indeksi kvaliteetmärgised ning Manpower pärjati juba neljandat aastat järjest kõrgeima taseme ehk kuldmärgisega. Jätkusuutlikku ettevõtluse indeksit antakse Eestis välja alates 2007. aastast ja lisainformastioon indeksi kohta: www.csr.ee

Fortune-2018-featureWorld´s Most Admired Company 2018 – ManpowerGroup valiti juba viieteistkümnendat aastat järjest ajakirja Fortune poolt üheks maailma imetletumaks ettevõtteks. Loe lähemalt SIIT.

WME_2018    World`s Most Ethical Company 2018 – ManpowerGroup on valitud juba kaheksandat aastat järjest Ethisphere Instituudi poolt üheks maailma eetilisemaks ettevõtteks. Loe lähemalt SIIT

             Õiglase kaubanduse sõber – Õiglane kaubandus on rahvusvaheline kaubanduslik kokkulepe ning sertifitseerimissüsteem, mis seisab arengumaade väiketootjate huvide eest. Õiglase kaubanduse eesmärk on tagada arengumaade väiketalunike toodetele õiglane hind ning parandada istandustes töötavate tööliste töö- ja elutingimusi. Manpower OÜ on samuti õiglase kaubanduse sõber, mille kaudu saame panustada maailma kaubanduse ebavõrdsuse vähendamisele ning eelistame nii palju kui võimalik õiglase kaubanduse sertifikaadiga tooteid. Loe lähemalt meie blogist SIIT.

Aruanded

Majandusaasta aruanne 2017

ManpowerGroup Annual Report_2017

Sustainability Report 2015-2016

2016 / 2017 Corporate Sustainability Update

Manpower Eesti struktuur

 baltikumi_struktuurUUS

Liikmelisus

Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE

Eesti Personalirendiettevõtete Liit

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum (VEF)

Mitmekesisuse kokkulepe

Teenusmajanduse Koda

AmCham Estonia

Finnish-Estonian Chamber of Commerce

Norwegian-Estonian Chamber of Commerce

Swedish Chamber of Commerce in Estonia

 

ManpowerGroup

ManpowerGroup on rahvusvaheline kontsern, kuhu kuulub 3500 kontorit enam kui 80 riigis, pakkudes lahendusi rohkem kui 400 000 kliendile aastas.

ManpowerGroup teenuseid osutavad ettevõtted Manpower, ManpowerGroup Solutions, Experis ja Right Management. ManpowerGroup on tuntud kui sotsiaalselt vastutustundlik ja kõrgete eetiliste väärtustega ettevõte. Juba kaheksandat aastat järjest on meile omistatud maailma kõige eetilisema ettevõtte tiitel (World´s Most Ethical Companys). ManpowerGroup aitab oma tegevusega luua jätkusuutlikke kogukondi, võitleb vähemuste õiguste eest tööturul ja propageerib keskkonnasäästlikku eluviisi.

Vaata ManpowerGroupi Because He Did videot (inglise keeles)