Manpower pälvis juba viiendat korda kõrge tunnustuse vastutustundlikkuse edendamise eest

22. mail 2019 tunnustati jätkusuutlikke ettevõtteid kvaliteedimärgistega, tänavu said märgised 78 ettevõtet. Manpower OÜ pälvis viiendat aastat järjest kõrgeima taseme ehk kuldmärgise. Manpower on tuntud üle maailma kui usaldusväärne nõuandja, koostööpartner, tööandja ja ühiskonnaliige. Vastutustundlikult ja jätkusuutlikult tegutsemine on olnud ManpowerGroupil DNAs alates organisatsiooni loomisest ja sisaldub nii meie väärtustes, visioonis, missioonis kui ka strateegiates.  

„Kuldmärgi tunnustus on meile väga tähtis,” ütleb Manpoweri büroojuht Evelin Bachmann. “Värbajana ja tööjõurendi vahendajana on
oluline olla kõigile teistele eeskujuks, me ei saa vähemaga leppida.
Vastutustundlikkuse kvaliteedimärgise kõrgeim tunnustus annab
meile kindlust
, et oleme oma igapäevategevustes õigel teel,” räägib Bachmann.

Kuld, hõbe ja pronks märgist ning sellega kaasnevat sertifikaati on Eestis jagatud 2008. aastast ehk sel aastal tähistati Eesti jätkusuutliku ettevõtluse Indeksi 11. aastapäeva.

Vastutustundlik ettevõte arvestab oma põhitegevuses keskkonnamõjusid; panustab ühiskonda, püüdes tegevusega kaasnevat negatiivset mõju vähendada ja positiivset suurendada; arendab töökeskkonda, turundab ja tarnib ühiskondlikku kasu silmas pidades ning hoiab juhtimises ja strateegiate koostamisel meeles laiemat pilti, et luua oma tegevusega lisaväärtust kõigile asjaosalistele.

Pildil EASi juhatuse esimees Alo Ivask ja Manpower OÜ büroojuht Evelin Bachmann Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi Galal. Pildi tegi Kalev Lilleorg.

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum (VEF) (www.csr.ee) on 2005. aastal loodud organisatsioon, mis koondab vastutustundlikku ettevõtlust praktiseerivaid ettevõtteid. Foorumi roll on edendada mõtteviisi, et äritegevus peaks lisaks kasumiteenimisele olema ka sotsiaalselt ja keskkonna-alaselt vastutustundlik, et tagada nii oma ettevõtte, ühiskonna ja riigi jätkusuutlikkus. Kvaliteedimärgis omistatakse Eesti Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksis osalenud ettevõtetele, kes peavad oluliseks ettevõtte jätkusuutlikku arengut ja panustavad strateegiliselt sotsiaalse- ja looduskeskkonna arengusse.

Vaata ka:
2018. aasta Vastutustundliku Ettevõtluse Märgise saajad: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Us0rKdc7t7tR_e2TvhzkqeXpXBfCdU6LjuYSAOaaQKM/edit?usp=sharing

ManpowerGroup ja jätkusuutlikkus: http://www.manpowergroup.com/sustainability
Manpower OÜ ja jätkusuutlikkus: https://humanage.manpower.ee/avaleht/jatkusuutlikkus/