Manpower pälvis taas kõrge tunnustuse vastutustundlikkuse edendamise eest

24. mail 2018 tunnustati jätkusuutlikke ettevõtteid kvaliteedimärgistega, tänavu said märgised 70 ettevõtet. Manpower Eesti pälvis neljandat aastat järjest kõrgeima taseme ehk kuldmärgise. Manpower on tuntud üle maailma kui usaldusväärne nõuandja, koostööpartner, tööandja ja ühiskonnaliige. Vastutustundlikult ja jätkusuutlikult tegutsemine on olnud ManpowerGroupil DNAs alates organisatsiooni loomisest ja sisaldub nii meie väärtustes, visioonis, missioonis kui ka strateegiates.

„Kuldmärgi tunnustus on meile väga oluline,” ütleb Manpower Baltikumi juht Heigo Kaldra. “Värbajana ja tööjõurendi vahendajana on tähtis olla kõigile teistele eeskujuks, me ei saa vähemaga leppida. Vastutustundlikkuse kvaliteedimärgise kõrgeim tunnustus annab meile kindlust, et oleme oma igapäevategevustes õigel teel. Paneme oma töös rõhku eetiliste printsiipide järgimise olulisusele, väärilisele töötasule ja töötajate võrdsele kohtlemisele, paindlikkusele ning püüame leida võimalusi riskigruppide tööle rakendamiseks. Jagame oma ekspertteadmist ja kogemusi, teeme koostööd ülikoolide, erialaliitude, riigiasutuste ja mittetulundusühingutega. Samuti peame oluliseks elukestvat õpet ja pidevat tööalast arengut,” räägib Kaldra.

Kuld, hõbe ja pronks märgist ning sellega kaasnevat sertifikaati on Eestis jagatud 2008. aastast ehk sel aastal tähistati Eesti jätkusuutliku ettevõtluse Indeksi 10. aastapäeva. 

400 logo_vef_2018_Kuld_horis
Vastutustundlik ettevõte arvestab oma põhitegevuses keskkonnamõjusid; panustab ühiskonda, püüdes tegevusega kaasnevat negatiivset mõju vähendada ja positiivset suurendada; arendab töökeskkonda, turundab ja tarnib ühiskondlikku kasu silmas pidades ning hoiab juhtimises ja strateegiate koostamisel meeles laiemat pilti, et luua oma tegevusega lisaväärtust kõigile asjaosalistele.

Kuld Heigo Kaldra ja Alo Ivask 2018Pildil Manpower Eesti tegevjuht Heigo Kaldra ja EASi juhatuse esimees Alo Ivask Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi Galal.

Lisaks peab Manpower elementaarseks mitmekesisust töökeskkonnas ja on ühinenud ka mitmekesisuse kokkuleppega. Käesoleva aasta 21. märtsil väljastati Manpowerile ka Mitmekesisuse märgis „Austame erinevusi“. Loe lähemalt: https://humanage.manpower.ee/personaliettevottele-manpower-valjastati-kvaliteedimargis-austame-erinevusi/

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi aktiivse liikmena võtsime vastu ka 2018.a kevadel ühise üleskutse – Lubadus parema homse nimel. Põhimõtetega on võimalik tutvuda siin.

Vaata ka:
Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum: www.csr.ee
2018. aasta vastutustundlikumad ettevõtted: http://www.csr.ee/siin-on-2018-aasta-vastutustundlikumad-ettevotted/
Indeksi täisankeet avaneb uuesti 2019. aasta jaanuaris, lühiankeeti saab täita aastaringselt indeks.csr.ee.
ManpowerGroup ja jätkusuutlikkus: http://www.manpowergroup.com/sustainability
Manpower OÜ ja jätkusuutlikkus: https://humanage.manpower.ee/avaleht/jatkusuutlikkus/