ManpowerGroup asutati 70 aastat tagasi  lihtsal põhimõttel – oleme edukad kui teenime kasumit aktsionäridele ja panustame kogukonda, pakkudes miljonitele inimestele tähendusrikast ja jätkusuutlikku tööd. Tänagi veel lähtume sellest põhimõttest.

Tehes head, läheb meil hästi

Tänapäeval ei hoia inimesi tööst eemal mitte tööpuudus, vaid areneva tehnoloogia taustal on tööandjad raskustes leidmaks inimesi võtmerollide täitmiseks vajalike oskustega. Talentide puudus on tõeline probleem. Me usume, et tuleviku jaoks on lahendus järjepidev oskuste arendamine.

Meie jätkusuutlikkuse plaan

Usume, et tähendusrikas ja jätkusuutlik töösuhe võib muuta maailma!

Seetõttu on meie jätkusuutlikkuse plaan rajatud õpivõimele ja tööalasele konkurentsivõimele: kuidas me aitame inimestel kasvatada soovi ja võimet arendada nõutud oskusi, et olla pikaajaliselt tööturul atraktiivne. Teeme koostööd partneritega avalikust ja erasektorist ning loomulikult meie klientidega, et toetada inimeste tööks valmisolekutsäilitada konkurentsivõime tõstes kompetentsi ning suurendada integreeritust ja kaasatust töökeskkonnas.

Meie tõekspidamised toetavad nelja ÜRO Kestliku Arengu Eesmärki, mis on otseselt seotud meie põhitööga ning seetõttu saame praktikas mõjutada just neid valdkondi.

Viime meie jätkusuutlikkuse plaani ellu igapäevaselt investeerides oskuste arendamisse, mis aitavad meie inimestel saavutada oma potentsiaali ja julgustades töötajaid oma teadmisi jagama ka kogukondades, kus nad elavad ja töötavad. Nii tõmbame ligi parimaid inimesi enda juures töötama, kuna ühinedes ManpowerGroupiga tead, et oled osa eetilisest ettevõttest, kes usub, et head tehes läheb meil hästi.

Meie tegevus on juhitud põhjalikust eetikakoodeksist (Code of Business Conduct and Ethics) ja erinevatest poliitikatest.

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi aktiivse liikmena võtsime vastu 2018.a kevadel ühise üleskutse – Lubadus parema homse nimel.
Tunneme end ettevõttena, kelle jaoks on oluline panustada ühiskonda rohkemaga ning jälgime regulaarselt käesoleva kokkuleppe põhimõte rakendamist meie ettevõtte igapäevasel toimetamisel.

Need 6 lihtsat aluspõhimõtet on leitavad siit

Vaata veel lisaks meie tegevuspõhimõtetest ja fookusest vastutustundlikkuse ja jätkusuutlikkuse vallas SIIT.

ManpowerGroup Environment, Social and Governance (ESG) Report 2020

2018-2019 Corporate Sustainability Update

2016-2017 Corporate Sustainability Update

2017-2018 Corporate Sustainability Update

Tunnustused

Oleme saanud ka mitmeid auhindu ning tunnustusi sotsiaalse vastutustundlikkuse valdkonnas.