Viime kokku maailma
parimad tegijad

Personali värbamine

Manpower on hinnatud partner sobivate töötajate värbamisel. Meie pikaajaline kogemus erineva tasemega ametikohtadele sobivate inimiste valikul annab Teile võimaluse keskenduda oma põhitegevusele ja usaldada kandidaatide leidmine ning valik professionaalsete ja kogenud konsultantide kätesse. Lõpliku valiku tegemine eelnevalt põhjalikult intervjueeritud ja testitud kandidaatide seast jääb endiselt Teile.

Kandidaatide eelvalik

Aitame Teil leida sobivaimad kanalid pakutava ametikoha kuulutamiseks, et jõuaksite parimate võimalike kandidaatideni. Viime leitud kandidaatide seas läbi esmase eelvaliku ning edastame Teile edasiseks valikuks Teie nõudmistele vastavate
kandidaatide CV-d.

Sihtotsing

Üha tihenev konkurents talentidele ja sobivate kandidaatide vähesus nõuavad täiendavaid pingutusi parimate inimeste leidmisel. Kuulutamine ei pruugi alati tuua piisaval hulgal sobivaid kandidaate, kelle seast teha lõplik valik. Manpoweri avar võrgustik ning kogemused aitavad Teil jõuda kandidaatideni, kes aktiivselt töökuulutusi ei jälgi, kuid kelles pakutav ametikoht võiks siiski huvi äratada.

Suuremahulised värbamisprojektid

Taastuv majandus ja ettevõtete kasv toovad leevendust ka tööturule. Suuremamahuliste värbamiste puhul võib sisemistest ressurssidest tihti väheks jääda. Manpower on partneriks ettevõtetele, kes soovivad korraga värvata suurema hulga inimesi. Meil on edukaid kogemusi värbamisprojektide läbiviimisel ja haldamisel nii tootmissektoris kui juhtide ja spetsialistide valikul loodavatesse teenuskeskustesse.

Tagasi

„Professionaalsus, usaldusväärsus, efektiivsus, sõbralik suhtumine.“

Natalja Jaremenko, Arvato Services Estonia OÜ personalispetsialist

Vaata kõiki

Küsi täpsemalt teenuste kohta või konkreetset hinnapakkumist

Palun sisestage ettevõtte nimi

Palun sisestage oma nimi

Palun sisestage korrektne e-postiaadress

Palun sisestage telefoni number

Palun täpsustage oma pöördumist

Invalid Captcha Check