Manpower Baltic Kick-off 2016

Augusti viimastel päevadel said Manpoweri Eesti, Läti ja Leedu kolleegid taas ühiselt kokku, seekord oli kohtumispaigaks Leedu, Trakai.

Kahepäevase ürituse raames arutlesime sotsiaalse vastutustundlikkuse, kommunikatsiooni ja kehakeele teemadel. Rääkisime möödunud ja tulevastest väljakutsetest. Rõõm oli jälle näha töökaaslasi naaberriikidest ja lähemalt tutvuda hiljuti Baltikumi meeskonnaga liitunud uute kolleegidega. Põnevust lõid erinevad ülesanded ja ühised tegevused, näiteks meeskonnaga hiirelõksust kommi kättesaamine või tööturu-teemalise multifilmi loomine, mis tugevdasid meeskondadevahelist koostööd ja suurendasid ühtekuuluvustunnet. Ka sel aastal tunnustasime väärikalt parimatest parimaid.

Suur tänu kõigile esinejatele, kes käisid kahe päeva jooksul rääkimas huvitavatel teemadel — aitäh, Tomas Misiukonis, Viktorija Matusevičiūtė, Kęstutis Vingilis ja Catalyst & Ūpas!
Täname oma Leedu kolleege, kes korraldasid meile nii meeleoluka Kick-off´i. Senini on meil veel kõrvus ühiselt tekitatud trummi heli- drumpower 🙂 , mis jääb vahvat sündmust meenutama.

manpower-baltikumi-tiim

Manpower Baltikumi tiim

uhine-drumpower

Ühine drumpower

2016-09-19-15-37-47

Manpower Eesti tiim

uhtsena-edasi

Ühtsena edasi!

Hoia end kursis meie tööpakkumiste ja teiste kasulike teadetega ka Facebookis ja  LinkedIn-s