Manpower on üks tunnustatumaid personaliettevõtteid maailmas. Meil on üle 70 aasta rahvusvahelist kogemust töötajate värbamise ja renditeenuste alal. Oleme Eestis alates 2004. aastast aidanud inimestel leida nende elu- ja tööstiiliga sobivaid ametikohti ning ettevõtetel saavutada nende eesmärke.

Meie visioon on luua ja rakendada uuenduslikke tööjõu lahendusi ning teenuseid, aidates oma klientidel olla jätkusuutlikult edukas muutuval tööjõuturul.

Meie väärtused muudavad meid eriliseks

Inimesed

Iga inimene on ainulaadne. Me hoolime inimestest ja saame    aru, kui oluline roll on tööl nende elus. Me aitame inimestel    saavutada oma potensiaali läbi karjääriplaneerimise, koolituse, nõustamise ja sobiva töö leidmise. Me oskame hinnata kõigi osapoolte – töötajate, kandidaatide ja klientide panust meie edusse. Me väärtustame ja  tunnustame kõigi saavutusi.

Igapäevategevuses tähendab see tööandjaks olemist sadadele inimestele, kohtumisi sadade klientidega, tuhandete kandidaatidega, kelle kaudu on meil võimalus muuta ühiskonda. Rõhume eetiliste printsiipide järgimise olulisusele, väärilisele töötasule ja töötajate võrdsele kohtlemisele, paindlikkusele ning püüame leida võimalusi riskigruppide tööle rakendamiseks.

Lisaks peame mitmekesisust töökeskonnas elementaarseks ja oleme ka Eestis ühinenud Mitmekesisuse kokkuleppega.

Teadmised

Me jagame oma teadmisi ja kogemusi, et kõik mõistaksid, mis on oluline hetkel ja milline saab olema töömaailm tulevikus.  Me oleme avatud värsketele ideedele ja kindlad oma võimes   pidevalt õppida. Väärtustame kõrgelt nii kliendi-, kandidaadi-   kui töötajapoolset tagasisidet ja võimalust selle kaudu areneda.

Igapäevategevuses tähendab see koostööd ülikoolidega, erialaliitudega, erinevate töögruppidega, MTÜ-dega, Töötukassaga ja teiste riigiasutustega. Samuti tähendab, see töötajate pidevat koolitamist, sest peame oluliseks, et igaühel meie organisatsioonis oleks tööalaseks arenguks vajalikud võimalused kergesti kättesaadavad. Pakume koolitusi ja võimalusi oma karjäärialaseks arendamiseks läbi erinevate kanalite. Nendest olulisim on ManpowerGroup´i Global Training and Development Center, mis pakub tasuta online koolitusi kõigile meie töötajatele üle maailma.

 Innovatsioon

Me oleme juhtiv personalifirma maailmas, julgeme olla innovatiivsed ja proovida esimestena uusi lahendusi.

Me ei soovi paigal seista, vaid esitame tavapärasele pidevalt väljakutseid, et leida uusi ja paremaid võimalusi millegi korda saatmiseks.

Meid viib edasi ettevõtlik meelelaad ja kiire reageerimine. Me võtame riske teades, et mitte alati ei saada meid edu, kuid me ei riskeeri kunagi oma klientidega. Me mõistame, et tööjõuturg on pidevas muutumises ning aitame oma klientidel, kandidaatidel ja töötajatel nende muutustega edukalt toime tulla.

Igapäevategevuses tähendab see mujal maailmas välja töötatud parimate praktikate kasutamist kohalike ja regionaalsete klientide paremaks teenindamiseks. Meie soov mitte paigal seista ja turu ning selle trendide jälgimine erinevatel tasanditel tagab pideva valmisoleku muutusteks, mis on vajalikud paremate tulemuste saavutamiseks igapäevaselt ja jätkusuutlikuks tegutsemiseks.

Vaata Manpowerit tutvustavat videot (eesti keeles)

Tunnustused

austame_erinevusi_logoMitmekesisuse märgis “Austame erinevusi” – 21. märtsil 2018 tunnustati Manpowerit Mitmekesisuse märgisega „Austame erinevusi“. Mitmekesisuse märgis on kvaliteedimärk,
mis näitab, et ettevõte on atraktiivne tööandja, mis ootab tööle talente sõltumata nende
soost või taustast. Loe lähemalt SIIT.

21. mail 2020 jagati välja jätkusuutliku ettevõtluse indeksi kvaliteetmärgised ning Manpower pärjati juba kuuendat aastat järjest kõrgeima taseme ehk kuldmärgisega. Jätkusuutlikku ettevõtluse indeksit antakse Eestis välja alates 2007. aastast ja lisainformastioon indeksi kohta: www.csr.ee

World`s Most Ethical Company 2021 – ManpowerGroup on tunnustatud juba
kaheteistkümnendat aastat Ethisphere Instituudi poolt kui üks maailma eetilisemaid ettevõtteid.

Õiglase kaubanduse sõber –                                                                        Õiglane kaubandus on rahvusvaheline kaubanduslik kokkulepe ning sertifitseerimissüsteem, mis seisab arengumaade väiketootjate huvide eest. Õiglase kaubanduse eesmärk on tagada arengumaade väiketalunike 

Õiglase kaubanduse sõber –  Õiglane kaubandus on This image has an empty alt attribute; its file name is Oiglase-Kaubanduse-logo-2020-1024x1024.jpgrahvusvaheline kaubanduslik kokkulepe ning sertifitseerimissüsteem, mis seisab arengumaade väiketootjate huvide eest. Õiglase kaubanduse
eesmärk on tagada arengumaade väiketalunike toodetele õiglane hind ning parandada istandustes töötavate tööliste töö- ja elutingimusi. Manpower OÜ on samuti õiglase kaubanduse sõber, mille kaudu saame panustada maailma kaubanduse ebavõrdsuse vähendamisele ning eelistame nii palju kui võimalik õiglase kaubanduse sertifikaadiga tooteid.

Aruanded

Majandusaasta aruanne 2019

ManpowerGroup Environment, Social and Governance (ESG) Report 2020

Liikmelisus 


ManpowerGroup

ManpowerGroup on rahvusvaheline kontsern, kuhu kuulub 2700 kontorit enam kui 80 riigis, pakkudes lahendusi rohkem kui 400 000 kliendile aastas.

ManpowerGroup teenuseid osutavad ettevõtted Manpower, Talent Solutions ja Experis. ManpowerGroup on tuntud kui sotsiaalselt vastutustundlik ja kõrgete eetiliste väärtustega ettevõte. Meile on järjepidevalt omistatud maailma kõige eetilisema ettevõtte tiitel (World´s Most Ethical Companys). ManpowerGroup aitab oma tegevusega luua jätkusuutlikke kogukondi, võitleb vähemuste õiguste eest tööturul ja propageerib keskkonnasäästlikku eluviisi.

ManpowerGroupi juhid on meile eeskujuks.