Manpower juba 14-aastane!

Manpower sai täna 14! Tähistasime juuni keskel sünnipäeva mõnusa koosviibimisega restoranis Tuljak. Vaatasime koos tulevikku ja tundsime rõõmu ühiselt saavutatust.

Tunneme uhkust, et olema aastate jooksul kokku viinud nii paljud tööandjad ja tööotsijad. Oleme kasvanud suurimaks personalilahendusi pakkuvaks ettevõtteks Eestis ja meie teenused hõlmavad kogu personalivaldkonda töötajate värbamisest ja rentimisest kuni sihtotsingu ja konsultatsioonideni. Rõõm on tõdeda, et meie töötajatest pea pooled on meiega olnud juba 7+ aastat. Viimase paari aasta jooksul on meie meeskond tublisti kasvanud, sest liitunud on lausa 12 uut töötajat.

Käesoleva aasta märtsis tunnustati Manpowerit Mitmekesisuse märgisega „Austame erinevusi“. Mitmekesisuse märgis on kvaliteedimärk, mis näitab, et ettevõte on atraktiivne tööandja, mis ootab tööle talente sõltumata nende soost või taustast (loe lähemalt siit). 24. mail pälvisime neljandat aastat järjest kõrgeima tunnustuse vastutustundlikkuse edendamise eest – Manpowerit tunnustati Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi kuldtaseme märgisega (loe lähemalt siit). Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi aktiivse liikmena võtsime vastu  kevadel ka ühise üleskutse – Lubadus parema homse nimel (põhimõtetega saab tutvuda siin). ManpowerGroup valiti juba viieteistkümnendat aastat järjest ajakirja Fortune poolt üheks maailma imetletumaks ettevõtteks (World´s Most Admired Company 2018) ning juba kaheksandat aastat järjest Ethisphere Instituudi poolt üheks maailma eetilisemaks ettevõtteks (World`s Most Ethical Company 2018).

Meie klientideks on nii kohalikud ettevõtted kui ka rahvusvaheliselt tuntud tegijad, lisaks erasektori edulugudele on meil ette näidata ka õnnestumisi avalikust sektorist. Manpoweri professionaalsed HR partnerid on pikaajalise valdkonnapõhise töökogemusega.

Täname kliente, koostööpartnereid ja töötajaid meeldiva koostöö eest!

Pildil Manpower Eesti kollektiiv.
MP 2018 synna