ManpowerGroupis toimus 26.06. – 30.06.2017 Learnability Week

Learnability Week oli pühendatud õppimise ja arenguvajaduse olulisusele. Nädala raames oli kõigil võimalik osa saada põnevatest sündmustest ja kaardistada oma tugevused ning arenguvõimlaused just õpivõime kontekstis. Oma õpivõime hindamiseks on kõikidel soovijatel võimalik teha Learnability QuotientTM (LQ) test siin: https://www.learnabilityquotient.com/

 

Standard   Vaata ka:
– Learnability: the only way to stay relevant in the future workplace
– How do you like to learn?
– What career advice would you give to your younger self?
– How are companies nurturing people’s learnability?
– Why is learnability so important for organizations?

 

 

Sel aastal osaleb ManpowerGroup ka Junior Achievementiga Euroopa õpilasfirmade konkursil, kus annab välja eriauhinna „Ready for Work“, millega tunnustatakse õpilasfirmat, kelle õppeprotsess võistluse raames on suurim. Sellest kasvas välja ka Manpower Eesti ja Junior Achievement Eesti põnev koostööprojekt. Eesti õpilasfirmade võistlus toimus mais SEB Innovatsioonikeskuses, kus ka Manpower Eesti andis eriauhinna „Ready for Work”. Auhinnaga tunnustati Nõo Reaalgümnaasiumi õpilasfirmat NOVA, kelle teenus on samuti suunatud inimeste arendamisele, pakkudes noorte poolt arvutiõpet vanematele inimestele. Eesti parimaks õpilasfirmaks sai Festera, kes võitjana esindab Eestit 12.juulil Brüsselis Euroopa õpilasfirmade võistlusel.
Vaata ka:
ManpowerGroup ‘Ready for Work’ Award
Manpower tunnustas õpilasfirmade võistlusel eriauhinnaga õpilasfirmat NOVA

Manpower ei keskendu oma tegevustes ainult noortele õppijatele, vaid oluliseks peetakse ka juba kogenud inimeste koolitamist, täiend- ja ümberõpet. Juunis käis Baltikumi personalijuht Ene Kohtla Junior Achivement Eesti poolt korraldatud suvekooli raames Toosikannu Puhkekeskus esinemas ettevõtlus- ja majandusõpetajatele. Ettekande teemaks oli väljakutseid pakkuv tööturg. Räägiti globaalsetest muutustest, mis ei ole jätnud puudutamata ühtki riiki, sektorit ega ettevõtet. Peatuti lähemalt nii põhjustel, töötajate ja tööandjate ees seisvatel väljakutsetel kui ka lahendustel, kuidas muutustega toime tulla.

Pildil esineb Baltikumi personalijuht Ene Kohtla Junior Achivement Eesti poolt korraldatud suvekooli raames ettevõtlus- ja majandusõpetajatele.
Esinemine