Mitmekesisuse päev

Täna, 19. aprillil toimub Eestis järjekordne mitmekesisuse päeva tähistamine, mille eesmärk on märgata ja väärtustada iga inimese tähtsust ja erakordsust nii ettevõtetes ja organisatsioonides kui ühiskonnas laiemalt.


Manpower liitus Mitmekesisuse kokkuleppega  
2012. aastal ning me peame mitmekesisust töökeskkonnas elementaarseks ja eeldame ning toetame vastastikkust austust ning mõistmist erineva taustaga inimeste vahel. Rahvusvahelise organisatsioonina tegutsedes on meie töötajad, renditöötajad, kliendid ja koostööpartnerid erisugused. Me hindame ja aktsepteerime võimalusi, mida selline mitmekesisus endaga kaasa toob. Tööandjad kannavad olulist rolli võrdse kohtlemise põhimõtete eest seismisel, viies neid väärtusi kandvad sõnumid oma töötajate, klientide ja koostööpartneriteni.

Mitmekesisusega haakuvaid tegevusi võib samas läbi viia ka teatrites, koolides, kinodes, ülikoolides, klubides ja sõpruskondadeski!

Terve 19. aprilli päeva seisavad Nordic Hotel Forumi (Viru väljak 3) ees ning Tartu Kaubamaja aatriumis tasuta fotoboksid, kus on võimalik teha koos rõõmsa tausta ja mitmekesisuse päeva sõnumitega foto ning jagada seda ka teistega, kasutades teemaviidet #mitmekesisus. Fotode arv ei ole piiratud ning paberfoto saad kohe endaga kaasa. Mõlemad fotoboksid on avatud kell 11–19. Teemaviitega #mitmekesisus jagatud fotode tegijad osalevad 20. aprillil loosimises, kus auhinnad on välja pannud Nordic Hotel Forum, Kaubamaja, Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus, Viru hotelli KGB muuseum ja Kõue mõis.

Haarake sõbrad ja kolleegid kaasa ning minge pildistama!

Rohkem informatsiooni mitmekesisuse päeva kohta leiab siit:
https://humanrights.ee/teemad/mitmekesisus-ja-kaasatus/mitmekesisuse-paev/

Vaata ka Manpower Eesti ja ManpowerGroupi kodulehele.

Mõnusat mitmekesisuse päeva!

Meie juba käisime pildistamas 🙂
#mitmekesisus

mitmekesisus