Mitmekesisuse päev

Täna, 13. aprillil leiab aset 2016. aasta üle-eestiline mitmekesisuse päev. Mitmekesisuse päevaga pööratakse tähelepanu mitmekesisuse väärtustele ja iga inimese tähtsusele ning erakordsusele organisatsioonis ja ühiskonnas laiemalt.

Manpower liitus Mitmekesisuse kokkuleppega  2012. aastal ning me peame mitmekesisust töökeskkonnas elementaarseks ja eeldame ning toetame vastastikkust austust ning mõistmist erineva taustaga inimeste vahel.

Rahvusvahelise organisatsioonina tegutsedes on meie töötajad, renditöötajad, kliendid ja koostööpartnerid erisugused. Me hindame ja aktsepteerime võimalusi, mida selline mitmekesisus endaga kaasa toob.

Tööandjad kannavad olulist rolli võrdse kohtlemise põhimõtete eest seismisel, viies neid väärtusi kandvad sõnumid oma töötajate, klientide ja koostööpartneriteni. Mitmekesisusega haakuvaid tegevusi võib samas läbi viia ka noortekeskustes, teatrites, koolides, kinodes, ülikoolides, klubides ja sõpruskondadeski!

Terve 13. aprilli päeva seisab Nordic Hotel Forumi (Viru väljak 3) ees spetsiaalne mitmekesisuse päeva lilleinstallatsioon. Haarake sõbrad kaasa ning minge pildistama!

Meie juba käisime.

IMG_3469

Mitmekesisuse päeva kohta leid dtäpsemalt infortmastiooni SIIT!

Vaata nii Manpower Eesti kui ka ManpowerGroupi kodulehele.

Hoia end kursis meie tööpakkumiste ja teiste kasulike teadetega ka Facebookis ja LinkedIn-s ja Twitteris.

Keep yourself updated also on Facebook and LinkedIn and Twitter.