Hetkel aktiivsed tööpakkumised on leitavad meie esilehel: www.manpower.ee

 

Iga päev pöörduvad tuhanded inimesed üle maailma Manpoweri poole, et leida enda elustiiliga sobiv töö.
Nüüd on SINU AEG avastada uusi võimalusi.

Manpower on üks maailma juhtivaid personalifirmasid, meie kaudu leiab endale töö igal aastal üle 3 miljoni inimese maailmas.
Omame ligi 70 aastat rahvusvahelist kogemust töötajate värbamise ja renditeenuste alal ning oleme Eestis alates 2004. aastast aidanud mitmel tuhandel inimesel leida nende elu- ja tööstiiliga sobiva ametikoha.
Sa alles sisened tööturule, otsid uusi väljakutseid või planeerid karjäärimuutust – meie Manpoweris oskame Sind aidata.
Unistuste töö leidmine on SINU võimuses.

 

Manpoweri renditöötajad julgevad renditööd soovitada ka oma sõpradele ja tuttavatele!

Mulle meeldisid tööandja poolt pakutud töövõimalused ja Manpower`i konsultantide suhtumine minu küsimuste korral. Soovitan Manpowerit ka oma sõpradele. Paljud juba tulid ka!

Jelena – 45 (tööstaaž 10 aastat)

☆ Enim meeldis mulle see, et kogu mu 6-aastase Manpoweri tööstaaži jooksul oli mul sama Manpoweri konsultant, kellel oli alati minu jaoks aega ja kes aitas meelsasti erinevate küsimuste korral. Ma ei tundnud erinevust renditöötaja- ja mitterenditöötajate vahel. Renditööd ei tasu karta, vähemasti minu isklik kogemus on olnud ainult positiivne. Seega julgen soovitada seda ka teistele. Kogu selle kuue aasta jooksul ei tekkinud mul ühtegi kaebust või negatiivset kogemust.

Anonüümne– 23 (tööstaaž u 6 aastat)

☆ Tudengina oli see hea variant vahete-vahel tööd teha, et lisaraha teenida. Samuti oli see hea võimalus end proovile panna erinevatel ametikohtadel ning teada saada, mis tüüpi ettevõte ja milline amet võib sulle rohkem sobida. Samuti on see hea variant neile, kes ei soovi end pikaajaliselt ühe töökohaga siduda. Professionaalne, põhjalik ning nii töötaja kui tööandja huve arvestav.

Anke – 27 (tööstaaž 4+ aastat)

☆ Asjaajamine ja paberimajanduse toimingud käisid kiiresti, alates kandideerimisest töökohale ja lõpetades näiteks puhkusepäevade arvu teadasaamisega e-maili teel. Samuti laekus palk alati õigel ajal, kui palgapäev oli nädalavahetusel, siis oli palk alati reedeks olemas. Minu jaoks oli olemas kindel kontaktisik, kes tegeles personaalselt minu „juhtimisega“, jagas informatsiooni ja juhendas, kui tekkis mingisuguseid probleeme. Ei tundnud mingit vahet, kas olla alaline töötaja või renditöötaja.

Marken – 29 (tööstaaž 5 aastat)

☆ Inimestele, kes otsivad osalise ajaga tööampse, sobib renditöö suurepäraselt. Kuna ise töötan samuti tihtipeale projektipõhiselt ja pikaajaline töö ei sobi, siis aeg-ajalt renditööd teha on ideaalne viis lisasissetuleku teenimiseks ja hea vaheldus.

Jane – 25 (tööstaaž 1 kuu)

☆ Tööks vajalik info oli tööle asudes olemas ning töökollektiiv oli meeldiv ja soe. Mugav ja vaheldusrikas võimalus, julgen soovitada ka teistele.

Merily – 23 (tööstaaž 2 nädalat)

 

WorkSmartHomepage

 

Meie tööpakkumisi ja teisi kasulikke postitusi on väga mugav  jälgida ka meie Facebooki lehel SIIN ning meie LinkedIn lehel SIIN.

Hea tööotsija, anna meile endast märku SIIN.